DANE TELEADRESOWE

Wiesław Jeleń
Tel. 693 894 375
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urząd Gminy Ostrów
39-103 Ostrów 225
tel./fax 17 745-11-60


strona internetowa: www.parkhistorycznyblizna.pl

JAK NAS ZNALEŹĆ

Jadąc od Rzeszowa w kierunku Krakowa drogą nr 4 w miejscowości Ropczyce skręcamy na prawo kierując się na Tuszymę, jedziemy drogą wojewódzką nr 986 relacji Tuszyma–Ropczyce–Wiśniowa. Droga tą jedziemy przez miejscowości Ostrów, Ocieka do miejscowości Wola Ociecka gdzie skręcamy w prawo, (znak kierujący na Bliznę).

Jadąc od Krakowa w kierunku Rzeszowa drogą nr 4 w miejscowości Ropczyce skręcamy w lewo kierując się na Tuszymę, jedziemy drogą wojewódzką nr 986 relacji Tuszyma–Ropczyce–Wiśniowa. Drogą tą jedziemy przez miejscowości Ostrów, Ocieka do miejscowości Wola Ociecka gdzie skręcamy w prawo, (znak kierujący na Bliznę). Po skręceniu na Bliznę jedziemy prosto 7km i dojeżdżamy do Parku Historycznego Blizna.

Jadąc od Mielca w kierunku południowym drogą nr 985 relacji Mielec – Dębica w miejscowości Tuszyma skręcamy w lewo w stronę Ropczyc jedziemy drogą wojewódzką nr 986 relacji Tuszyma–Ropczyce–Wiśniowa dojeżdżamy do miejscowości Wola Ociecka i skręcamy w lewo (znak kierujący na Bliznę).

Jadąc od Dębicy w kierunku Mielca drogą nr 985 w miejscowości Tuszyma skręcamy w prawo w stronę Ropczyc jedziemy drogą wojewódzką nr 986 relacji Tuszyma–Ropczyce–Wiśniowa dojeżdżamy do miejscowości Wola Ociecka i skręcamy w lewo (znak kierujący na Bliznę). Po skręceniu na Bliznę jedziemy prosto 7km i dojeżdżamy do Parku Historycznego Blizna.