DANE TELEADRESOWE

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Ostrów
Kamionka 69
39-122 Kamionka
Telefon: (17) 22 33 134
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Uwaga! Nowy adres e-mail.)

OBSŁUGA PARKU:

Park Historyczny Blizna - 691 040 002 (w godzinach otwarcia Parku)

GCKiS w Kamionce - tel. 17 22 33 134

---------

Urząd Gminy Ostrów
39-103 Ostrów 225
tel./fax 17 745-11-60

JAK NAS ZNALEŹĆ

Jadąc od Rzeszowa w kierunku Krakowa drogą nr 4 w miejscowości Ropczyce skręcamy na prawo kierując się na Tuszymę, jedziemy drogą wojewódzką nr 986 relacji Tuszyma–Ropczyce–Wiśniowa. Droga tą jedziemy przez miejscowości Ostrów, Ocieka do miejscowości Wola Ociecka gdzie skręcamy w prawo, (znak kierujący na Bliznę).

Jadąc od Krakowa w kierunku Rzeszowa drogą nr 4 w miejscowości Ropczyce skręcamy w lewo kierując się na Tuszymę, jedziemy drogą wojewódzką nr 986 relacji Tuszyma–Ropczyce–Wiśniowa. Drogą tą jedziemy przez miejscowości Ostrów, Ocieka do miejscowości Wola Ociecka gdzie skręcamy w prawo, (znak kierujący na Bliznę). Po skręceniu na Bliznę jedziemy prosto 7km i dojeżdżamy do Parku Historycznego Blizna.

Jadąc od Mielca w kierunku południowym drogą nr 985 relacji Mielec – Dębica w miejscowości Tuszyma skręcamy w lewo w stronę Ropczyc jedziemy drogą wojewódzką nr 986 relacji Tuszyma–Ropczyce–Wiśniowa dojeżdżamy do miejscowości Wola Ociecka i skręcamy w lewo (znak kierujący na Bliznę).

Jadąc od Dębicy w kierunku Mielca drogą nr 985 w miejscowości Tuszyma skręcamy w prawo w stronę Ropczyc jedziemy drogą wojewódzką nr 986 relacji Tuszyma–Ropczyce–Wiśniowa dojeżdżamy do miejscowości Wola Ociecka i skręcamy w lewo (znak kierujący na Bliznę). Po skręceniu na Bliznę jedziemy prosto 7km i dojeżdżamy do Parku Historycznego Blizna.